Sportovní aktivity

U nás můžete vyzkoušet řadu sportovních aktivit – to vše u nás můžete vyzkoušet: Beach-volejbal, klasický volejbal, nohejbal, beach-tenis, pétanque, kroket

U nás máme dvě travnatá hřiště na volejbal nebo nohejbal, Beach hřiště s 30 cm vrstvou kvalitního písku standardních rozměrů pro beach volejbal a beach tenis, okolní travnaté plochy jsou vhodné pro pétanque a kroket. Vybavení na tyto sporty zapůjčíme včetně případné instruktáže.

Finská sauna

Na břehu rybníka máme saunu s odpočívárnou. Finská sauna se vyznačuje tím, že je suchá a zvlhčení probíhá poléváním horkých kamenů. Při sanování pro vás můžeme uspořádat rituál… polévaní kamenů vonnými esencemi dle přání… Ochlazování probíhá dle období prioritně v rybníce, v zimě s vysekanou dírou v ledu, s dřevěným žebříkem. V teplejším období i pod sprchou. Do sauny se vejde i 10 osob.

Koně

Milujete koně? Chcete se naučit jezdit? Naučíme vás to! Po absolvování základních lekcí jízdy na koni pod odborným dohledem s vámi můžeme vyrazit i do přírody. Pakliže to umíte, vyzkoušíme si vás, a hurá na vyjížďku. Nejkrásnější pohled na svět je z koňského hřbetu.

Rybník a bazén

Rybník je koupací, je hluboký až 3,5m. V létě se v něm běžně koupeme a v zimě nakonec také - při saunování…Je průtočný, proto je v něm voda poměrně chladná, i pár rybek v něm rybáři dokážou ulovit. Jde spíše o ryby, které jsou náchylné na čistotu vody, jako candáti, okouni a štiky… V létě pro hosty, zejména pro děti, máme kromě přírodního koupání i bazén ve dvoře.

Cykloturistika

V okolí je více jak 100 km značených tras vedoucích přes zajímavé oblasti s využitím silnic, polních i lesních cest a pěšin. Přímo kolem Vršovic prochází například mezinárodní cyklotrasa Praha - Vídeň, vytvořená v rámci projektu "Greenways - Zelené stezky". Máme pro vás mapy okolí a mnoho doporučení kam vyrazit a kam ne…s drobným servisem kol vám také pomůžeme… zalepíme, vycentrujeme, dofoukneme… dopravíme…

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Image 5 -

Image 6 -

Image 7 -

Image 8 -

Image 9 -

Image 10 -

Image 11 -

Image 12 -

Image 13 -

Image 14 -

<<zpět

Novinky
24.04.2018
5 nocí za cenu 4 - pobyty od neděle do pátku.
16.04.2018
Vše pro svatby 2018-2019. Aktuální volné termíny.
01.11.2017
ZIMNÍ PROVOZNÍ DOBA RESTAURACE
zkrácená provozní doba restaurace ve všední dny a mimo domluvené rezervace je 11.30-14h. a 17-19h. V každém případě doporučujeme předchozí tel. rezervaci  a to i o víkendu. Tato změna nemá vliv na provoz PENZIONU a stravování ubytovaných hostů.
15.01.2017
7.ročník proběhne od 15.5 do 20.5.2017 ... dále je k vidění soupis soch z minulých ročníků...
05.11.2016
Dárkové poukázky
Dle přání vytvoříme dárkové poukázky na pobyt, stravu a další doplňkové aktivity dle volby... stačí nás oslovit mailem.
01.01.2016
Informace o rezervacích, příjezdech a odjezdech, platbách - stornovacích podmínkách. Formách stravy...
02.02.2015
Zde si můžete prohlédnout videa o mlýně a o katru...
TOPlist