Penzion pro rodiny s dětmi

Strnadovský mlýn je penzion přátelský pro rodiny s dětmi. Děti předškolního věku i školáci nebudou vědět, kam dříve. Jak jsme již zmínili, čekají na ně zvířátka na farmě, které mohou krmit a hrát si s nimi. Blíže se seznámí se zvířátky, které zatím znají pouze z dětských knížek a obrázků. Na farmě jsou kachničky, čuníci, koně a kozy. Také zde pobíhají psi a kočky. V letních měsících a za hezkého počasí je pro ně k dispozici dětské hřiště, pískoviště, houpačky, trampolína a bazén. Při nepříznivém počasí se vaše děti zabaví v dětském koutku, kde je hromada hraček, omalovánek apod. V zimě můžete bruslit na zamrzlém rybníku, stavět sněhuláka nebo se koulovat. Strnadovský mlýn pořádá pro děti po celý rok mnoho aktivit, jako jsou tradiční Velikonoce, kejklíři, šermíři nebo filmová vystoupení. Po celodenním hraní a dovádění budou vaše děti příjemně unavené a plné nových zážitků, zkušeností a dojmů a vy budete mít čas na sebe.

Dovolená pro rodiny s dětmi

Plánujete dovolenou s dětmi a hledáte místo pro rodinu s krásnou okolní přírodou, s vyžitím pro vaše děti a s možností romantického odpočinku pro vás? Už hledat nemusíte... Strnadovský mlýn je pro tyto účely jako stvořený. Strnadovský mlýn je nádherné místo pro vaši dovolenou v Čechách. V jeho okolí se nachází mnoho krásných míst vybízejících k výletům. Za zmínku jistě stojí Chýnovské jeskyně, Areál Monínec nebo zámek Červený hrádek u Sedlčan.

Víkendové pobyty s nejmenšími dětmi

Pokud plánujete víkendový pobyt s dětmi, zde bude i o vaše nejmenší pečlivě postaráno. Pro vaše ratolesti máme k dispozici přebalovací pult s možností objednání potřebných hygienických potřeb, kojenecké stravy, koupací vanička i hračky. Také si zde můžete vypůjčit kočárek a samozřejmostí je postýlka i dětská ohrádka. Vaše miminko bude odpočívat na čerstvém vzduchu v krásné přírodě a také se začne seznamovat se zvířátky. Na jaře na vás čekají nejnovější přírůstky strnadovské farmy.

Romantická dovolená s dětmi v Čechách

Mnoho rodičů si myslí, že na dovolené se svými ratolestmi na sebe nebudou mít čas a neodpočinou si. Z tohoto důvodu často jezdí na dovolenou do přeplněných letovisek, kde jsou pro děti připravené dětské programy, které se o jejich děti pár hodin postarají. Ale i v Čechách si dovolenou s dětmi můžete užít a odpočinout si. Užijete si romantických procházek po krásném okolí mlýna nebo jen tak posedíte u výborné skleničky vína. Na aktivní odpočinek můžete využít například šipky nebo kulečník. Pánové si mohou vyzkoušet podvečerní rybolov nebo s ostatními tatínky mohou posedět v baru a dívat se na sportovní zápasy. Ve Strnadovském mlýně si najde vyžití každý. Je to kouzelné místo s výjimečnou rodinnou atmosférou a přátelským personálem, který udělá vše proto, aby jste si svoji dovolenou s dětmi náležitě užili.

<<zpět

Novinky
24.04.2018
5 nocí za cenu 4 - pobyty od neděle do pátku.
16.04.2018
Vše pro svatby 2018-2019. Aktuální volné termíny.
01.11.2017
ZIMNÍ PROVOZNÍ DOBA RESTAURACE
zkrácená provozní doba restaurace ve všední dny a mimo domluvené rezervace je 11.30-14h. a 17-19h. V každém případě doporučujeme předchozí tel. rezervaci  a to i o víkendu. Tato změna nemá vliv na provoz PENZIONU a stravování ubytovaných hostů.
15.01.2017
7.ročník proběhne od 15.5 do 20.5.2017 ... dále je k vidění soupis soch z minulých ročníků...
05.11.2016
Dárkové poukázky
Dle přání vytvoříme dárkové poukázky na pobyt, stravu a další doplňkové aktivity dle volby... stačí nás oslovit mailem.
01.01.2016
Informace o rezervacích, příjezdech a odjezdech, platbách - stornovacích podmínkách. Formách stravy...
02.02.2015
Zde si můžete prohlédnout videa o mlýně a o katru...
TOPlist