Svatba na statku

Plánujete svatbu a chcete si ji užít daleko od ruchu města, v klidu, v přírodě? Právě pro vás bude ideálním svatebním místem Strnadovský mlýn, který najdete uprostřed malebné doliny blízko Sedlčan, na rozhraní středních a jižních Čech.

Nachází se v nádherné a romantické krajině, která svým charakterem připomíná podhůří Šumavy a je právě proto častým cílem nejen rodičů s dětmi, ale i zamilovaných párů.

Ideální podmínky pro svatbu v přírodě

Strnadovský mlýn vám nabízí ideální podmínky pro svatbu v přírodě. Pokud stejně jak my milujete venkov, budete zde nadšeni od prvního okamžiku. Mlýn je obklopen nádhernou a romantickou přírodou, rybníkem a farmou plnou zvířat a na jaře nových malých přírůstků.

Je zde mnoho krásných míst pro focení originálních a romantických svatebních fotografií. Strnadovský mlýn je svatební místo, které vás okouzlí a pro vaši svatbu na venkově bude jasným favoritem.

Svatba na mlýně

Svatba v prostorách mlýna je v poslední době stále oblíbenější a vyhledávanější. Velkou výhodou je, že snoubenci mají vše na jednom místě a nemusí si lámat hlavu nad tím, kde budou mít svatební obřad, hostinu a kde své hosty ubytují. Svatba na statku, resp. na mlýně, má tedy mnoho výhod.

Romantické venkovské prostředí, krásná okolní příroda, zpěv ptáků a svit sluníčka, to vše podtrhne originalitu vašeho svatebního dne. Ve Strnadovském mlýně můžete mít svůj svatební obřad na břehu rybníka, v obřadní místnosti ve Staré Mlýnici či na malebné louce. Je jen na vás, které místo vás nejvíce okouzlí a stane se svědkem vašeho vstupu do společného manželského života.

Svatební hostina na statku

Pokud jste si již vybrali pro svou svatbu na mlýně některé z obřadních míst, přichází na řadu svatební hostina. Díky velké rozloze mlýna máte na výběr několik možností, nicméně také záleží na počasí.

Při teplém a slunečném počasí bude vaše svatební hostina venku na čerstvém vzduchu (venkovní zastřešení je možné domluvit). Při opravdu nepříznivém počasí se můžete případně přemístit dovnitř mlýna. Personál Strnadovského mlýna udělá vše proto, abyste si svůj svatební obřad, svatební hostinu i celý pobyt na mlýně náležitě užili.

<<zpět

Novinky
13.03.2018
Velikonoce na Mlýně - pro děti- malování vajíček -pletení pomlázek, pro dospělé i děti prohlídka farmy...
12.03.2018
Vše pro svatby 2018-2019. Aktuální volné termíny.
05.03.2018
Poslední termíny pro ŠvP - jaro 2018
01.11.2017
ZIMNÍ PROVOZNÍ DOBA RESTAURACE
zkrácená provozní doba restaurace ve všední dny a mimo domluvené rezervace je 11.30-14h. a 17-19h. V každém případě doporučujeme předchozí tel. rezervaci  a to i o víkendu. Tato změna nemá vliv na provoz PENZIONU a stravování ubytovaných hostů.
11.04.2017
Letní pobyty pro rodiny s programy pro předškolní a malé děti, ale i pro rodiče....
15.01.2017
7.ročník proběhne od 15.5 do 20.5.2017 ... dále je k vidění soupis soch z minulých ročníků...
05.11.2016
Dárkové poukázky
Dle přání vytvoříme dárkové poukázky na pobyt, stravu a další doplňkové aktivity dle volby... stačí nás oslovit mailem.
TOPlist