Penzion

Přijďte se zrelaxovat do krásného prostředí našeho penzionu. Ať již přijedete sami nebo s dětmi, zcela jistě si čas u nás užijete. 

Pořádek, čistota, hygiena a teplo na pokojích je samozřejmostí. Televizi u nás na pokojích nemáme, avšak pokud se neobejdete bez kontaktu se "světem", můžete se u nás zdarma připojit k dostatečně svižnému internetu pomocí wifi, zde je možno naladit cokoliv (i TV).

V letních měsících a za hezkého počasí je pro děti dispozici dětské hřiště, pískoviště, houpačky, obrovská zemní trampolína. Při nepříznivém počasí se vaše děti zabaví v dětském koutku, kde je hromada hraček, omalovánek apod. V zimě můžete bruslit na zamrzlém rybníku, stavět sněhuláka nebo se koulovat. Po celodenním hraní a dovádění budou vaše děti příjemně unavené a plné nových zážitků, zkušeností a dojmů a vy budete mít čas na sebe.

Ubytování v našem penzionu je situováno v několika budovách:

Stodola - hlavní budova

Ubytování v podkroví Hlavní budovy - "Stodoly" je v útulných pokojíčcích s dřevěnými trámy, většinou s okny na jižní stranu do dvora. Dva pokoje mají výhled na východ směrem k potoku, takže v noci je slyšet jak potok krásně šumí… Celkem je zde šest pokojů - dva dvoulůžkové a čtyři třílůžkové. Celková kapacita hlavní budovy je 16 lůžek, s možností přidat dětské postýlky, případně několik menších přistýlek. Pokoje jsou vybaveny stylovým dřevěným nábytkem a kvalitními matracemi. 

Celé podkroví bylo nedávno renovováno a pokoje mají vlastní sociální zařízení. Na výběr jsou útulné pokoje s masážním sprchovým koutem či rohovou vanou. Úplně samostatné jsou dva třílůžkové pokoje se sprchovými kouty. Dále dvakrát jeden dvoulůžkový a jeden trojlůžkový pokoj mají spojené sociální zařízení s pěknou rohovou vanou pod společným uzavřením a mohou tak tvořit rodinný apartmán až pro 5 osob.

Bašta - vedlejší budova

Ubytování v budově pod hrází rybníka - “Baště” je na druhé straně uzavřeného dvora, vedle vstupní brány. V nadzemním podlaží s překrásným dřevěným ochozem a terasou jsou pro vás připraveny 4 pokoje, každý s vlastním sociálním zařízením a s krásným jižním výhledem na rybník. Pokoje v této budově jsou dva čtyřlůžkové, jeden trojlůžkový a jeden pěti lůžkový. V přízemí se nachází bezbariérový dvojpokojový apartmán s kapacitou až 8 osob. Celý objekt "Bašty" má kapacitu 24 míst.

Stará mlýnice

Stará Mlýnice svým stářím přesahuje tištěné zmínky z 16.stol. I tento prostor je případně možné využít k ubytování početnějších skupin. Spaní je zde řešeno na speciálně zavěšených lůžkách. Kapacita pro ubytování je 10  osob (kapacitu lze ale i rozřířit).

Moderní sociální zařízení je v přízemí budovy.

Mlynářský pokoj

Tento pokoj je původní samostatná místnost v 1. patře, ve které žili mlynáři. Je stylově vybavena, s okny na dvůr. Ať se vaše veselí bude konat uvnitř v sále Mlýnice nebo venku ve dvoře, zde budete mít o všem přehled. Ubytovací kapacita Mlynářského pokoje jsou 4 lůžka.

Moderní sociální zařízení je však v přízemí budovy.

Anna Tree house

Treehouse je umístěn pod jasanem přímo u rybníka. Vychutnejte si večerní posezení na terase a užívejte si božský klid.

Domeček je vybaven pohodlnou postelí pro 2 osoby.

Strnadovský mlýn v Sedlčanech hodnocení