Referenzen

Luděk Havlíček:
Svatbu na Strnadovském mlýně jsme měli 22.7.2017 a bylo to supr! Mlýn a jeho okolí jsou opravdu hezké. Každý se zabaví. Pan mlynář, provozní i ostatní personál byli milí a vstřícní jak k nám, tak ke všem hostům...a že jich nebylo málo (cca 100). Množství jídla na počet hostů odhadli dobře a hosté si pochutnali. Strnadovský mlýn můžeme rozhodně doporučit!

Pavlína Anderlová:
Po poměrně strastiplném objednání pobytu, jsem moc ráda, že jsme se rozhodli strávit pár dní zde na tomto mlýně :-). Vzhledem k tomu, že mám 14ti měsíčního syna jsem něco takového hledala a splnilo to mé očekávání. Zvířátka naprosto dokonalá! Ovečky se nechají krmit, koník, prasátka, morčata atd.všechny zvířátka mají krásné výběhy, trochu to kazí pejsek na řetězu, ale vždy je někdo kdo s ním jde na procházku a je to starý pejsek, tak ani dlouhé procházky nevyžaduje (vlastní zkušenost). Chápu i provozovatele, že je nutné, aby pejsek byl přivázaný. spousta návštěvníků a občas i volně puštěný cizí pejsek...
Co se týče pokojů, pokoje čisté, voňavé, koupelna nová. Inzerovaná herna na stránkách penzionu je krásná, plná hraček pro starší i nejmenší. Jen by chtělo pravidelně větrat :-). Pískoviště pro dětičky pěkné, plné hraček, moc jsem ocenili :-).
Jídlo výborné. Snídaně chudší, ale úplně stačí :-). Salámy, sýry, marmeládky, jogurty, musli, lučina i míchaná vajíčka....Nevím, co by si tak kdo představoval víc. Naprosto dostačující a hlavně výborná káva :-).
Personál vstřícný, líbí se mi domácí prostředí, že se člověk nemusí bát si o něco říct....
Jen jediná věc kterou bych viděla ke zlepšení, Je prostředí vedle ohrady prasátek u morčátek a králíčků. Myslím, že špinavé palety a různé barely a krabice by mohly zmizet a může to být někde uklizeno. Po připravení žrádla pro zvířátka by bylo dobré to uklidit. Ostatní prostory krásně čisté a tohle místo to zbytečně kazí....
Jinak se v září budeme vracet a už se těšíme :-))). Děkujeme za krásné 4 dny :-)

Další recenze TripAdvisor, Dopenzionu.cz

Strnadovský mlýn v Sedlčanech hodnocení