Noc v domku na stromě: úžasná romantika pro dva i splněný sen pro děti

Ty nejlepší zážitky si člověk pamatuje celý život. Noc v domečku na stromě k nim rozhodně patří. V Treehouse Křemílek se lze ubytovat i nyní, kdy v noci ještě bývá zima - díky novému topnému systému používaných u karavanů - je zcela bezpečný - plynová bomba je venku a topení vyhřeje domeček pohodlně i při mrazu... Tak tohle je fantazie!  

Jen vy, příroda a nádherný Treehouse Křemílek  v korunách statného dubu. Překvapte svou drahou polovičku nebo děti mimořádným zážitkem a užijte si noc v domku na stromě. Do domečku vám zaneseme bohatou snídani, kterou vytáhnete pomocí kladky nahoru a pochutnáte si na terase.

Užijte si skvělý zážitek ve větvích statného dubu. Ubytujte se v krásném ekologickém dřevěném domečku, umístěném v korunách stromů uprostřed pastviny našich oveček.

Zažijete skutečný kontakt s přírodou, můžete pozorovat divoké srnky na přilehlé louce, nebo si počíhat na lišáka. V ohradě pod vámi se budou pást ovečky a na blízké pastvině uvidíte koně.

Snídani si vychutnáte na terase svého domečku, kdy vám ji v košíku zavěsíme na kladku a sami si ji vytáhnete nahoru.

Spát se vám bude pohádkově. V domečku je manželská postel a palanda, všechny s pohodlnou matrací. Tmu vám rozzáří solární svétélka, které jsou jediným umělým zdrojem světla.

Každý tree house má svou vlastní suchou toaletu (se zásypovými pilinami) a nádobu na vodu pro běžnou hygienu, kterou pravidelně doplňujeme. K dispozici je vám i klasické sociální zázemí v objektu penzionu (sprchy, umývárna, splachovací WC). Zde je ceník dalších forem ubytování. Nově instalované topení vyhřeje domeček pri jakékoliv teplotě okolí...

Zde jsou zajímavé termíny  na poslední chvíli:

 (ev. poptejte svůj termín)