Prodloužené víkendy v přírodě

Každá rodina i mladý pár plánuje, co bude dělat o prodlouženém víkendu. Pár dní volna navíc je velmi příjemné zpestření konce nebo začátku týdne.

Spousta zábavy na Strnadovském mlýně

Děti mívají ve školách a školkách volno a vy potřebujete vymyslet zábavný program jak pro ně, tak i pro sebe. Strnadovský mlýn nabízí spoustu zábavy pro dospělé i pro jejich malé či větší ratolesti. Není to jen penzion a restaurace, kde se můžete ubytovat a dobře najíst, ale především je to kouzelné místo, které vás uchvátí.

Prodloužené víkendy pro rodiny s dětmi

Ve Strnadovském mlýně bude pro vaše děti připravena pestrá i poučná zábava. Vaše děti se mohou těšit na zvířátka, a pokud přijedete na prodloužený víkend na jaře, budete mít štěstí i na nová mláďata. Děti se mohou těšit na pastevní čuníky, kachny, kozy, koně a další zvířata. Vaše děti budou na čerstvém vzduchu honit kočičky a psy a budou mít spoustu krásných zážitků.

Sportujte o prodlouženém víkendu

Ve Strnadovském mlýně myslíme i na sportovní vyžití vás a vašich děti. Vyřádit se s dětmi můžete na pískovišti, na houpačkách i na trampolíně, a pokud vám nebude přát počasí, schováte se do vnitřní herny. V teplých letních měsících můžete využít dětský bazének či koupací rybník, pro koho bude venku stále zima, může využít saunu.

Výlety po okolí na zámky, hrady a zříceniny

O prodlouženém víkendu si udělejte i trochu času na nějaký pěkný výlet po okolí. V blízkosti Strnadovského mlýna najdete mnoho krásných hradů, zámků i zřícenin. Za zmínku jistě stojí zámek Červený Hrádek u Sedlčan nebo zřícenina hradu Zvěřinec, ze kterého je krásný výhled do okolí. Po náročném celodenním programu budou vaše děti plné nádherných dojmů a zážitků a vy budete mít večer jistě chvilku jen pro sebe.

Prodloužené víkendy pro dva

Strnadovský mlýn nabízí zábavu i pro mladé páry a rodiny bez dětí. Vzhledem k jeho výborné poloze a dobré dostupnosti (leží na rozhraní středních a jižních Čech) je ideálním místem nejen pro romantický prodloužený víkend v přírodě, ale i pro relaxaci a aktivní odpočinek. Strnadovský mlýn můžete použít jako svou základnu a podnikat z něj výlety do okolí. Podívat se můžete na nově zrekonstruovanou křížovou cestu od kostela Nejsvětější trojice, do Chýnovských jeskyní, do areálu Monínec, na zříceninu hradu Borotín a na spoustu jiných krásných míst, hradů a zámků.

Ideální místo pro prodloužený víkend

V areálu mlýna vyzkoušíte speciality naší kuchyně a večer můžete posedět u táboráku. Vyzkoušet si můžete i sportovní aktivity jako je vyjížďka na koni, finská sauna na břehu rybníka, beach volejbal. Romantické západy slunce, krásná příroda a klid, to vše vám nabízí Strnadovský mlýn. Ideální místo pro váš prodloužený víkend, svatbu, firemní akci i dovolenou.

<<zpět

Novinky
24.04.2018
5 nocí za cenu 4 - pobyty od neděle do pátku.
16.04.2018
Vše pro svatby 2018-2019. Aktuální volné termíny.
01.11.2017
ZIMNÍ PROVOZNÍ DOBA RESTAURACE
zkrácená provozní doba restaurace ve všední dny a mimo domluvené rezervace je 11.30-14h. a 17-19h. V každém případě doporučujeme předchozí tel. rezervaci  a to i o víkendu. Tato změna nemá vliv na provoz PENZIONU a stravování ubytovaných hostů.
15.01.2017
7.ročník proběhne od 15.5 do 20.5.2017 ... dále je k vidění soupis soch z minulých ročníků...
05.11.2016
Dárkové poukázky
Dle přání vytvoříme dárkové poukázky na pobyt, stravu a další doplňkové aktivity dle volby... stačí nás oslovit mailem.
01.01.2016
Informace o rezervacích, příjezdech a odjezdech, platbách - stornovacích podmínkách. Formách stravy...
02.02.2015
Zde si můžete prohlédnout videa o mlýně a o katru...
TOPlist