svatební brožura
  Svatební brožura k otevření/stažení

V Vršovicích,05.08.2017

Vážení svatebčané, jsem velmi potěšen Vaším zájmem zrealizovat u nás Vaši svatbu a protože chci ušetřit i Váš čas, připravil jsem zde pro Vás základní informace:

Naše prostředí je vhodné spíše pro svatby větší - minimálně od 60os.- 110 os.  Profesionálně zvládáme velké svatby i v vnitřním prostředí, tedy i v zimním či deštivém období.  Zimní, či jarmí svatby zorganizujeme velmi operativně i do 14dnů. Nejčasteji se svatby organizují o víkendech nebo v pátek, my můžeme oslavu upořádak který-koli den... Komornější svatby do 40 osob však můžeme přijmout i po většinu pátků, či všedních dní. Již nyní samozřejmě prijímáme rezervace na rok 2018.

Hledáte-li osobní přístup, místo s Genius Loci, přírodní prostředí s materiály jako jsou dřevo, kámen, země, s blízkostí zvířat...  tak jste u nás správně.

Svatby v  zezóně  podzim 2017 máme aktuálně volné všední dny a jen tyto pátky a soboty:  (přesto většinou realizujeme jen jednu svatbu za víkend= celý areál  je uzavřen jen pro Vás) Svatby od 60 osob:

podzimní volné termíny: (jinak na doptání)

Pro rok 2018 jsme volné terminy zatím nevypisovali, ale přes to jsou již některé obsazené.

Pomůžeme Vám s výběremem vhodného oddávajícího, formy obřadu, chcete-li aby vše bylo více osobnější a příjemnější... zeptejte se jak na to!

Nové náhledy fotogalerii:

Mlýn - exterier, interiér

Svatba 1

Svatba 2

Svatební video z svatby jaro 2015

Kontakt pro svatby a pro domlouvání prohlídek a dotazy na volné termíny je 602219601 - Tomáš Kocman

Nejezděte k nám bez ohlášení, vystavujete se riziku, že se Vám nebudeme věnovat...

Více o svatbách: Menu, skladby rautů, dekorace

Svatby můžeme dělat celoročně až 100 osob viz.: Mlýnice

S námi můžete i hodně ušetřit: A to nejen nervy, ale především peníze...

1) Suroviny dimenzujeme tak, aby nebyly přebytky...

2) Sami se můžete podílet na části výzdob a dekorací...

3) Doporučíme Vám dodavatele, kteří vám ještě dají slevu a nebo jen prostě nejsou předražení...

4) Ručíme za kvalitu, vše je ověřené a vyzkoušené...

Ukázkovou kalkulaci sestavím na místě, na předem DOMLUVENÉ OSOBNÍ PROHLÍDCE. Kalkulace obsahuje pronájem areálu, použití Mlýnice v případě extremnich podmínek - nepřízně počasí či velkého horka, zastřešení tabulí stanem a slunečníky, celkové uspořádání prostředí, bílé ubrusy na tabule, přírodní, režnou či barevnou výzdobu a aranžmá tabulí dle přání, inventář pro vlastní sladké a dort, přípravu obřadního místa, ozvučení obřadu, možnost vlastního uvítacího šnapsu...veškerou konzumaci = jak servírovaný oběd tak varianty rautu a večerního rauru s grilováním, nápoje = víno, pivo, vody, džusy, limo a běžné nealko, teplé nápoje s vyjímkou tvrdého alkoholu. Pro představu v roce 2016 se svatby pohybovaly v cenovém rozmezí 1200-1500/osobu bez ubytování - to  v penzionu stojí na jednu noc 605 se snídaní, další noc je o 100 levnější. Kapacita lůžek je 55 komfortně 44, min. plnění je 40 (u malých svateb v závislosti na termínu tato podmínka neplatí) Dále v podstatě neomezené stanování a možnost využítí okolních penzionů.

Potřebujete-li pomůžeme Vám i s obřadem - jeho formou, včetně cizojazyčných překladů, doporučíme skvělou fotografku, kameramana, cukrářku, kapelu či DJ, ale i svatební šaty, květinářku, ale i grafický návrh např. svtebního oznámení či svatebních novin... dekorace většinou řešíme přimo interně nebo se svatebčané mohou i sami podílet. Míra spoluúčasti se vždy individuálně dohodne. Pro ty jež chtějí nechat úplně vše na berdech svatebních profesionálů zajistíme koordinátora .

Těší nás, že pobytem u nás obvykle vzniká jisté pouto k tomuto krásnému místu, na které se rádi vracíte. To nás zavazuje udělat maximum k Vaší spokojenosti a přispět tak k nezapomenutelným okamžikům u nás na Strnadovském mlýně.

Váš mlynář :-) Tomáš Kocman

TEL.+420602219601  -PRO SJEDNÁVÁNÍ SCHŮZEK (připravte si prosím základní informace: počet hostů na svatbě, počet potřebného ubytování, formu stravování a obřadu, atp.)

Závazná rezervace je možná až na základě úhrady rezervačního poplatku na konkrétní termín. Poplatek je v případě zrušení objednatelem vratný jen při zrušení v dostečně dlouhé době (min. 6měsíců před termínem ) a za podmínky náhrady obsazení blokovaného termínu.