Nabídka

Svatby

Plánujete svatbu a chcete si ji užít daleko od ruchu města, v klidu, v přírodě? Právě pro vás bude ideálním svatebním místem Strnadovský mlýn. Kompletní nabídku pro svatebčany jsme pro vás připravili na speciální stránce Svatby.

Firemní akce

Naše prostory jsou ideální pro různé formy vzdělávání, školení a teambuilding. Disponujeme sálem pro cca 100 osob, při konferenčním členění  cca pro 60 osob. Menší místností pro cca 25 osob a restaurací pro cca 40 osob. Běžně zajistíme programovou náplň pro vaše školení nebo jen poskytneme prostory, techniku a zázemí naší restaurace.

Tématické soustředění

U nás můžete mít i radost z pohybu… Na cvičení se nám vejde do sálu mlýnice cca 20-30 osob. Další účastníci využijí ostatní prostory jako restauraci a školící místnost. S ohledem na venkovní prostory a možnosti je prostředí vhodné pro všechny druhy sportovních soustředění, hudebních, relaxačních a odpočinkových včetně duchovně rozvojových – u nás nebudete rušeni a můžete se plně soustředit na své cvičení.

Sportovní akce

Hledáte místo pro sportovní soustředění či teambuilding? V areálu máme dvě travnatá hřiště na volejbal nebo nohejbal, hřiště s 30 cm vrstvou kvalitního písku standardních rozměrů pro beach volejbal a beach tenis, okolní travnaté plochy jsou vhodné pro pétanque a kroket. Vybavení na tyto sporty zapůjčíme včetně případné instruktáže.   

Školy v přírodě

Škola v přírodě není jen rekreace. Smysl školy v přírodě je třeba chápat v několika úrovních. Prostředí Strnadovského mlýna je uzpůsobeno pro pobyty dětí, při kterých se specializujeme na pobyty s programy tak, aby děti trávily většinu času na čerstvém vzduchu a spolu se zvířátky, kterých najdete na mlýně opravdu požehnaně. Pro školy v přírodě máme v nabídce několik tematických a naučných programů. Více informací naleznete na samostatné stránce Školy v přírodě.

Strnadovský mlýn v Sedlčanech hodnocení