Dovolená s dětmi

Plánujete dovolenou s dětmi a hledáte místo pro rodinu s krásnou okolní přírodou, s vyžitím pro vaše děti a s možností romantického odpočinku pro vás? Už hledat nemusíte...  je pro tyto účely jako stvořený. 

Děti předškolního věku ani školáci nebudou vědět, kam dříve. Čekají tu na ně , které mohou krmit a hrát si s nimi. Blíže se seznámí se zvířátky, které zatím znají pouze z dětských knížek a obrázků. Máme tu kachničky, čuníky, koně a kozy. Také zde pobíhají psi a kočky. 

Dále si vaše děti mohou hrát na dětském hřišti, pískoviště, houpat se na houpačkách, skákat na trampolíně a v létě se i vykoupat v baznénku. Při nepříznivém počasí jistě oceníte dětský koutek se skluzavkou a hromadou hraček, omalovánek apod.

Pro naše malé návštěvníky pořádáme během roku i mnoho aktivit jako jsou tradiční Velikonoce, kejklíři, šermíři nebo filmová vystoupení.

Víkendové pobyty s nejmenšími dětmi

Pokud plánujete , dostane se vám u nás plného servisu. 

Pro vaše ratolesti máme k dispozici přebalovací pult s možností objednání potřebných hygienických potřeb, kojenecké stravy, koupací vaničku i hračky. Také si u nás můžete vypůjčit kočárek a samozřejmostí je postýlka i dětská ohrádka. Vaše miminko bude odpočívat na čerstvém vzduchu v krásné přírodě.

Romantická dovolená s dětmi v Čechách

I s dětmi si u nás můžete užít romatnickou dovolenou. Užijete si romantických procházek po krásném  nebo jen tak posedíte u výborné skleničky vína. Po celodenním hraní a dovádění budou vaše děti příjemně unavené a plné nových zážitků, zkušeností a dojmů a vy budete mít čas na sebe.

Po úspěšném uspání ratolestí konečně posedíte při vínečku a necháte se hýčkat naší obsluhou až do pozdních hodin. Tatínci jistě ocení zásoby na baru nebo vyzkouší podvečerní rybolov, kulečník s přáteli, šipky nebo se mohou dívat na sportovní zápasy. Ve Strnadovském mlýně si najde vyžití každý z vás. Navštivte toto kouzelné místo s výjimečnou rodinnou atmosférou a přátelským personálem, který udělá vše proto, aby jste si svoji dovolenou s dětmi náležitě užili.

Strnadovský mlýn v Sedlčanech hodnocení